Zadzwoń!
Google+

kontakt

Zdjęcia poza studiem i aranżowanie ciekawych sesji to nasz żywioł. Byliśmy pierwszą firmą w Łodzi proponującą Nowożeńcom plenery. Znamy mnóstwo malowniczych i nieznanych miejsc w mieście i okolicach jakich nie znajdzie się w przewodnikach. Jesteśmy też otwarci na Wasze życzenia. Sesje w plenerze organizujemy na dwa sposoby: Pierwszym z nich jest zrobienie zdjęć po dacie ślubu, i ten sposób najczęściej wybierają nasi klienci. Ponieważ rzecz dzieje się post factum, w wypadku takiej sesji

W CENĘ WLICZONA JEST FRYZURA ŚLUBNA ORAZ MAKIJAŻ!

Spotykamy się zazwyczaj w naszym salonie fryzjerskim salonbarbara.pl, gdzie fachowo zajmiemy się Państwa wizażem, a po małej kawie ruszamy w trzy lub cztery plenery na zdjęcia. Spędzamy razem około trzech godzin. Sesja obejmuje min. 30 sztuk zdjęć (15 x 21 cm), naklejonych na passepartout i włożonych w solidny ręcznie robiony album.
Sesja może się odbyć także w dniu ślubu w wersji skróconej. Efektem naszej pracy z jednego lub dwóch plenerów, jest około 20 szt. zdjęć (15 x 21), na passepartout i złożonych w albumie.

GWARANTUJEMY RÓŻNORODNOŚĆ NASZYCH ZDJĘĆ!

Zmieniamy plenery, zmieniamy punkty widzenia po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Zapraszamy wszystkich do galerii!

Chrzty

Dzieci

Komunie

powrót